Začínáme již 1. 11. 2016, nábor dětí od 15. 10. 2016

Začátkem října přichází na badmintonovou scénu nový projekt s názvem Škola badmintonu. Pod záštitou oddílu Sokol Meteor Praha – Radotín, mistra ČR pro rok 2016, je v nově rekonstruované hale v Praze – Troji připraveno skvělé zázemí, díky kterému se děti budou moci naučit základy jednoho z nejpopulárnějších sportů posledních let.

Cílem celého projektu je představení nejrychlejšího raketového sportu světa, naučení základních badmintonových dovedností a v neposlední řadě nabídka možnosti stát se profesionálním badmintonistou v oddílu s dlouholetou tradicí, s úspěchy v soutěži jednotlivců i družstev a několikanásobným mistrem ČR v týmových soutěžích.

Dětem ve věku 7 – 14 let se dostane všeobecné sportovní přípravy se zaměřením na badminton, kdy se hravou a zábavnou formou budou učit základním badmintonovým úderům společně s pohybem po kurtu. To vše pod vedením trenérů s mnohaletými zkušenostmi v oblasti dětských i dospělých tréninků.

Pod taktovkou hlavního trenéra Pavla Kubiše, několikanásobného mistra ČR, bývalého juniorského reprezentačního trenéra se 40 letou zkušeností s badmintonem, se v polovině října spustí samotný nábor dětí, pro které jsou připraveny 4 termíny hodinových tréninků.