Úspěšný nábor dětí do Školy badmintonu

„Naučíme Vaše děti hrát badminton!“ Přesně pod tímto heslem se ve středu 26. 4. 2017 konal v ZŠ Žernosecká nábor do dětské badmintonové školy v Praze – Troji.

Na začátku byl k vidění špičkový badminton v podání našich juniorských reprezentantů a také mistrů České republiky. Za přítomnosti starosty MČ Praha 8 Romana Petruse mohli rodiče a děti zhlédnout exhibiční utkání těch nejvyšších kvalit, které demonstrovalo technickou i fyzickou náročnost a krásu tohoto olympijského sportu.

Po krátké přestávce si děti, motivované exhibicí, mohly osvojit své první základní badmintonové dovednosti a vyzkoušet si tak kombinaci všesportovní a badmintonové přípravy, kterou právě Škola badmintonu nabízí. Celý nábor byl veden hravou a zábavnou formu, jehož cílem bylo vytvořit pozitivní vztah ke sportu a badmintonu.

U dětí i rodičů badmintonové odpoledne slavilo velký úspěch a kdo ví, třeba jsme právě zde nalezli nového mistra republiky.

A nezapomeňte, naučíme Vaše dětí hrát badminton! To vše v nově zrekonstruovaném areálu Sport – Troja a pod záštitou mistrovského oddílu Sokol Meteor Praha – Radotín, který již vychoval více jak desítku mistrů republiky. Přidejte se k nám!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *